Nocka w szkole 2015

   Nocka w szkole” jest już naszą tradycją. W tym roku odbyła się ona 25 września pod hasłem „noc w pasiece”.

   Uczniowie klas: IIa, IIb, III i IV poprzebierali się za pszczoły i mieli do wykonania kilka zadań. Po pierwsze – wykonali ule i pszczoły w różnych technikach plastycznych. Prace były naprawdę barwne i pomysłowe. Po drugie – brali udział w konkursach sprawnościowych, w których udowodnili, że potrafią być „pracowici jak pszczółki”. Jednakże najbardziej ekscytującym wydarzeniem były podchody, które miały miejsce już po zapadnięciu zmroku. Uczniowie wykazali się tu umiejętnością ustalania kierunków świata za pomocą kompasu oraz musieli wykonać szereg zabawnych, ale i pouczających zadań. Podchody kończyły się odnalezieniem skarbu – kosza ze słodkościami.
   Było też ognisko, pieczenie kiełbasek – jako że pszczółki też czasami są głodne… Kolejną atrakcją była minidyskoteka.
   Na zakończanie każda z klas udała się do swojej sali na „kino nocne”. W trakcie oglądania…dzieci zasnęły (niektóre…). Panie czuwały. Rodzice tęsknili w domach do swoich pociech.
   Oczywiście takie spotkanie nie odbyłoby się bez pomocy rodziców, którzy przygotowali ognisko, poczęstunek, słodkości i brali udział w zabawach. Za tę pomoc jesteśmy wdzięczni.
    Następna nocka już w przyszłym roku.

 

     Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć…