Turniej o Puchar Tymbarku

442416185_472295785358666_359189217898994983_n17 maja dziewczęta w kategorii wiekowej U-10 i U-12 oraz chłopcy U-12 z Szkola Stare Bielice brali udział w 24 edycji turnieju o Puchar Tymbarku. Wszystkie drużyny walczyły o najwyższą stawkę, czyli o wyjazd na ogólnopolski finał do Warszawy.

Najbliżej spełnienia swoich marzeń była drużyna dziewczyn U-10, która wywalczyła srebrny medal, gdzie na tym etapie rozgrywek zabrakło naprawdę niewiele punktów aby powalczyć o upragnione złoto. Przegraliśmy różnicą dwóch bramek. Najlepszą strzelczynią w tej kategorii rozgrywek została Julia Falkiewicz
Z kolei dziewczynki z kategorii wiekowej U-12 pokonały swoje przeciwniczki w fazie grupowej, tym samym wyszły z grupy i awansowały do ćwierćfinału. Niestety w kolejnym meczu musiały uznać wyższość drużyny z Myśliborza i zajęły miejsca 5-8 w województwie zachodniopomorskim.
Chłopcy U-12 walczyli bardzo ambitnie, jednakże swój udział zakończyli na fazie grupowej.
Jesteśmy dumni ze wszystkich drużyn. Zawodnicy i zawodniczki pokazali charakter i siłę do walki. Była to wspaniała przygoda i wiele nowych doświadczeń. Gratulujemy postawy i wicemistrzostwa województwa zachodniopomorskiego